Teams najaarscompetitie 2018

De teams waarmee ALTV Zoetermeer in 2018 uitkomt in de KNLTB Najaarscompetitie.

Donderdag

8&9 Team 1
1e klasse
2 dubbels
Annie Oude Hengel ©
Jolanda Schackman
Hans van Wijk
Els van Wijk
Kalender
8&9 Team 2
1e klasse
2 dubbels
Marie-Jose Ganeff
Eveline Jansen
Nienke Berends
José Middeldorp ©
Hans Vollebregt
Kalender

Vrijdag

Gemengd dubbel 1
1e klasse
DD-HD-2GD
Ellen Quintus
Rocky Meriba
Jos Schmidt ©
Marga vd Wetering
Kalender
Heren dubbel 1
3e klasse
4HD
Wil de Bruin ©
Hans van der Kamp
Raymond Vlielander
Matthijs de Jong
Reinout van Rijkdom
Kalender

Zaterdag

Gemengd

Gemengd 1
4e klasse
DE-HE-GD-DD-HD
Desiree Goossens ©
Anneke Perfors
Rob Bouwense
Wim van der Elst
Hans Susan
Kalender
Gemengd dubbel 1
1e klasse
DD-HD-2GD
Erik van Beek ©
Danny Lodder
Simon Tijhuis
Emma v Amerongen
Loes vd Wetering
Jamie van Doorn
Suzanne Esser
Kalender
Gemengd dubbel 2
3e klasse
Nadia Schonherr
Indra Boon
Joyce van Oostrum
Rob Roosen ©
Wilmer Lodder
Hans Achenbach
Kalender
Gemengd dubbel 3
4e klasse
Ellen Blanksma
Katja van Eyk ©
Anna Dekkers
Robin Hozee
Adri van Eyk
Jack Versloot
Kalender

Dames

Dames 1
3e klasse
4DE-2DD
Renske Oudmaijer ©
Marit van Gool
Marloes Meriba
Marlous Revier
Marlon van Rheenen
Gaby de Block
Jeanine Jabroer
Kalender
Dames 2
4e klasse
4DE-2DD
Tamar van Bokhoven ©
Gabi van Duijnhoven
Stephanie Buchholz
Carly Gorter
Jenz Harnas
Kalender
Dames 1
4e klasse
2DE-3DD
Ineke de Mos ©
Villy Mihaleva
Iris Jabroer
Roosmarijn Brandiet
Elanie Milder
Selma Clavel
Tanja Waterreus
Anita Tjalma
Kalender

Heren

Heren 1
Hoofdklasse
4HE-2HD
Patrick Loggers ©
Paul Stoltz 
Victor Oudmaijer
Rutger van Wissen
Nanko Bouman
Geoffrey Jansen
Kalender
Heren 2
4e klasse
4HE-2HD
Rob van Helvoort
Martijn Elzinga
Mathijs de Jong
Bas Huizer ©
Mark Bakker
Reinout van Rijkom
Kalender
Heren 1
3e klasse
2HE-3HD
Ulrich Margaritha
Boudewijn Selbach ©
Peter Hijdra
Peter vd Wetering
Robert Molenaar
Hans Dubbeling
Kalender

Zondag

Heren 1
2e klasse
4HE-2HD
Nout Brouwer
Yannick Stolz
Cian Mikkelsen
Sander Captijn ©
Simon Tijhuis
Kalender
Heren 2
3e klasse
4HE-2HD
Mike Harnas
Tycho Grunewald 
Max Huizer
Thomas van Pelt ©
Kalender
© is aanvoerder van het team.

Deel deze pagina